Категорії

Духові шафи

Духова шафа – річ, без якої складно уявити сучасний побут. Приготування їжі в печі максимально зберігає всі поживні та корисні речовини. Останні роки духовки поступово, але впевнено витісняють класичні плити. Відбувається це не лише через переваги в приготуванні, а й за рахунок практичності, дизайну та великого вибору електроприладів.

Електрична духова шафа – економічна і функціональна

З назви зрозуміло, що електрична піч працює від струму, а тепло в ній виділяється за допомогою ТЕНів. До основних переваг такого виду шаф належать:

  • швидкий нагрів до робочої температури;
  • екологічність та економність;
  • широкий діапазон температур та точність його коригування.

Вбудована в інтер'єр кухні електрична духовка Франке покращить дизайн кімнати, а міні-піч дозволить зберегти вільне місце у квартирі.

Газова духова шафа – практичне рішення в створенні шедеврів кулінарії

Газові печі працюють за рахунок газу, який надходить до горілки. До основних переваг таких пристроїв можна віднести:

  • простоту використання;
  • ароматність їжі після приготування;
  • незалежність від електропостачання.

Розміри газових печей залежать від кількості відділень та додаткових функцій, таких як примусова вентиляція чи автоматичний підпал.

Широкий асортимент різноманітних духових шаф тільки в Mir Moek

Наш магазин пропонує клієнтам придбати духові печі кращих європейських та світових брендів, таких як Фабіано, Franke, Тека. У каталозі магазину є як сенсорні, так і звичайні моделі, які підійдуть до вашого інтер'єру, не зважаючи на те, чорна чи світла кухня у квартирі. Придбати найкращі духовки можна безпосередньо в місті Дніпро або ж замовити в нашому інтернет-магазині. Доставка по всій Україні та вигідна ціна – найкращий привід, щоб купити нову духову шафу.

Яку духову шафу купити для своєї кухні?

Існує два різновиди духових шаф - газові і електричні. Можна знайти величезну кількість відгуків на користь духовок, працюючих як на газу, так і від електрики. Природньо, кожна господиня рекомендує свою духовку, підкреслюючи її переваги, але не говорячи про мінуси використання. У результаті, посилатися на думку власниць кухонної техніки, щоб розібратися, яку купити духовку, досить важко. Як же тоді визначитися, купити електричну духовку або газову?

Насправді не така вже це і дилема. Порівнявши одні і ті ж характеристики у двох видів техніки, нескладно буде підрахувати, яка духовка набере більше "плюсів", які важливі саме для Вас. В усякому разі, духовка електрична, як і газова, має свої переваги і недоліки. У такому разі, перейдемо до порівняння, а вибір вже за Вами.

Духова шафа електрична у наш час вважається однією з найфункціональніших. Зокрема, велика кількість моделей обладнана таймером, який по витіканню певного часу може вимкнути прилад автоматично. Завдяки цьому, усі необхідні для приготування кулінарного шедевра інгредієнти можна завантажити в духову шафу і займатися улюбленими справами. Також електрична духова шафа дозволяє вказати температуру приготування Вашого блюда. Купити духову шафу електричну - ідеальне рішення для тих, хто користується духовкою рідко, оскільки єдиним недоліком цього типу духових шаф є високе споживання електрики. Якщо ж Ви не уявляєте свого життя без готування і перебуваєте днями безперервно на кухні в процесі створення унікальних блюд, то у такому разі кращим рішенням для Вас буде придбати духову шафу газову. Сам газ дешевший за електрику, а це є вагомою перевагою для багатьох покупців. Газова духовка, купити яку також можна в нашому інтернет-магазині, має простоту конструкції і управління, і що немало важливо довговічна. Вбудована духова шафа, працююча на газу, за вартістю дещо дешевше, ніж її аналоги, працюючі від мережі.

В інтернет-магазині "Світ Мийок + Техніка" представлений великий вибір духових шаф. У нас Ви можете як купити духовку електричну, так і газову. На сторінках нашого інтернет-магазину можна знайти моделі духових шаф від популярних виробників, таких як Fabiano, Franke, Teka.

Духова шафа Фабіано наповнює блюда вишуканим смаком і приголомшливим ароматом. Основними перевагами товарів ТМ Fabiano являються висока надійність, багатофункціональність, економічність і безпека.

Franke, духова шафа, яка надихне кожну хазяйку на створення смачних творінь.

Духова шафа Teka - один з найпоширеніших брендів кухонної техніки, що має незамінні властивості, які спрощують увесь процес приготування їжі. Духовки Тека - це ідеальне поєднання функціональності і високої якості виконання.

Сучасна духова піч здатна перетворити повсякденний процес готування їжі і перетворити його на цікаве проведення часу, яке асоціюватиметься у Вас лише з позитивними емоціями.

Зворотний дзвінок