Категорії

Купити варильну поверхню для кухні: рекомендації по вибору ідеальної плити

В цій статті ми поговоримо про нелегкий вибір такого необхідного предмета кухонного обладнання, як варильна поверхня, купити яку стане легше після розгляду "плюсів" та"мінусів" кожної з різновидів варильної поверхні. Варильна панель газова, як і варильна панель електрична, має ряд переваг. Проте, зустрічається ще один вид поверхонь - варильна поверхня комбінована. Вона не так широко популярна, як інші дві, але має не менше позитивних відгуків. Індукційна варильна панель, купити яку мріють багато хранительок вогнища, на вигляд схожа з електричною, проте принципи дії у двох видів кухонної техніки значно розрізняються.

Варильні поверхні газові. Якщо у Вашому будинку проведений газ, то рекомендуємо купити газову поверхню, оскільки у наш час ціна на блакитне паливо порівняно дешевша за електроенергію. Інший важливий "плюс" техніки на газу - нескладна конструкція, завдяки якій таке устаткування рідше виходить з ладу, а при поломці не потребує дорогого ремонту.

Головна перевага електричних варильних поверхонь - величезний вибір матеріалів, які дозволяють підібрати модель під будь-який дизайн інтер'єру кухні.

Комбінована варильна поверхня - це паличка-виручалочка у будинку, яка забезпечує усю сім'ю вишуканими блюдами. Характерною ознакою комбінованої поверхні є присутність і електричних, і газових конфорок в одному приладі. Купити варильну панель такого типу можна для будинку з частими перебоями в електромережі, а також там, де є газопровід.

Перша варильна поверхня індукційна була винайдена в США в 1971 році, проте, особливого ажіотажу і попиту вона не викликала, оскільки мала високу вартість і не до кінця зрозумілий принцип дії. Купити індукційну варильну поверхню також можна в нашому інтернет-магазині, в якому представлена продукція відомих брендів кухонної техніки.

Варильна поверхня Фабіано відрізняється оптимальним поєднанням ціни-якості. Залежно від моделі, панель Фабіано може мати механічне або сенсорне управління. Franke, варильна поверхня зі швейцарською якістю, яка стане кращим вибором для тих, кому потрібна безвідмовна техніка, працююча довгі роки без перебоїв. Варильна поверхня Smeg - це інноваційні технології, міцні матеріали і стильний зовнішній вигляд. Варильна поверхня Тека - продукт, який має швидкість і точність приготування, безпеку, а також є легкою у догляді після приготування їжі.

Якщо Вам необхідно купити варильну поверхню електричну або ж купити варильну панель газову, звертайтеся до наших менеджерів за телефоном (096) 260-15-18, які розкажуть про кожну модель детальніше і допоможуть визначитися у виборі!

Зворотний дзвінок