Категорії

Очікується Код: 8220.401.0505
1976 грн.
Купити
2-3 Дні Код: 88801300
2185 грн. 2300 грн.
-5%
115 грн.
Купити
2-3 Дні Код: 99119848
2894 грн. 3216 грн.
-10%
322 грн.
Купити
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Подрібнювач Фабіано

Подрібнювач Фабіано

Що може бути гірше за неприємний запах від накопичених харчових відходів на вашій кухні? Але насправді цієї проблеми дуже легко уникнути, придбавши лише один маленький пристрій. І мова йде про звичайний подрібнювач. Цей простий та екологічний спосіб боротьби із надлишками їжі та інших органічних відходів є досить популярним закордоном, але чомусь не в нашій країні. А даремно! У нас же він тільки набуває популярності й ті, хто вже придбав таке обладнання, переконалися в його функціональності та практичності.

Які функції виконує даний аксесуар?

 1. Перероблення залишків органічних відходів.
 2. Позбавляє вас неприємного запаху, який утворюється по причині накопичення харчових відходів. Особливо це актуально у літній період.
 3. Виключає можливість накопичення органічних залишків і як результат - запобігає появі шкідливих комах у вас в домі.
 4. Попереджає появу та розповсюдження шкідливих для людини бактерій.
 5. Є екологічним способом боротьби із забрудненням навколишнього середовища.

Одним із найпопулярніших і найякісніших подрібнювачів є подрібнювач Фабіано. Дана модель має всі найкращі характеристики, якими може володіти подрібнювач, а саме:

 • Цей аксесуар має окремий блок керування.
 • Низький рівень шуму (максимально тихий в роботі).
 • Достатньо витривалий. Максимальна потужність сягає 750 Вт, а швидкість обертання без навантаження - 2200 об/хв. Час безперервної роботи може сягати до 1,5 години. Такий «малюк» чудово підійде для великої родини або для невеликого ресторану.
 • Забезпечує можливість безперервного завантаження харчових відходів для подрібнення.
 • Пристрій має безщітковий економний інверторний мотор з саморегулюванням потужності.
 • Забезпечує трирівневу систему подрібнення органічних відходів.
 • Створений із нержавіючої сталі марки AISI304 найвищого рівня та зносостійкого легко алюмінієвого сплаву.
 • В конструкції є якісна міцна сітка зі сміттєзбірником.
 • Має такі додаткові функції, як: автовідключення (спрацьовує у разі відсутності подачі відходів довше 5 хвилин), автореверс (спрацьовує при підклинюванні через завантаження жорстких відходів та твердих предметів, що забезпечує безперервне перероблення), самоочищення в процесі роботи, захист від перенавантаження і стрибків напруги та функцію перекривання води за потребою.

Правила користування

Існують прості правила, а точніше, список характеристик, на які варто звернути увагу під час вибору якісного подрібнювача для своєї кухні:

 • Рівень шуму. Низький рівень шуму, який не спричиняє дискомфорт для власника, є показником якісного виробу.
 • Самоочищення. Більшість подрібнювачів мають функцію самоочищення за умови постійної експлуатації.
 • Безпека. Цей показник залежить від матеріалу виготовлення, наявності функції самовимикання та наявності захисного обладнання. Особливо це актуально, якщо в домі є діти.
 • Розмір. Один із найважливіших показників. Якщо подрібнювач має компактний розмір і не займає багато простору на кухні, то це чудовий вибір.

Як бачите, подрібнювач Фабіано має усі вищеперераховані характеристики, що робить його бездоганним вибором саме для вас. Придбати цей чудовий пристрій можливо в інтернет-магазині Fabiano за посиланням https://fabiano.kiev.ua/ua/fabiano-inverto-bldc.html. Наші досвідчені співробітники з радістю вас проконсультують і дадуть відповіді на всі запитання, які можуть у вас виникнути в процесі вибору, і зроблять це абсолютно безкоштовно.

Такий кухонний ґаджет майже завжди в наявності у великій кількості, тому що користується неабиякою популярністю. Зробіть своє життя комфортнішим, придбавши цей аксесуар в нашому магазині.

Зворотний дзвінок