Категорії

Кухонні змішувачі

Змішувач – це пристрій, призначений для змішування гарячої та холодної води для отримання комфортної температури для використання в душі, ванній, умивальнику. У нашому каталозі вони представлені у найширшому асортименті, але яку б модель ви не обрали – вона гарантовано відповідатиме найвищим стандартам якості.

Змішувачі для ванної та кухні

Ванна кімната, душ потребують правильно підібраної, надійної та функціональної сантехніки. Зазвичай змішувач складається з двох ручок або регуляторів, які керують температурою та потоком води. Іноді змішувачі мають додаткові функції, такі як режими масажу, підсвічування температури води або автоматичне вимикання, щоб заощадити воду та енергію. Змішувачі можуть бути встановлені на різних типах мийок та раковин, тому їх використовують як в домашніх умовах, так і в громадських будівлях.

Змішувач Шок в оригінальному дизайні та цікавій конструкції

У нашому каталозі представлені змішувачі від провідних світових брендів:

  • Тека;
  • Франке;
  • Шок;
  • Лонгран.

Сантехніка цих ТМ відповідає найвищим стандартам якості та ідеально поєднує в собі естетичний, стильний дизайн із практичністю. Є варіанти на дві води або лише для гарячої або холодної.

Широкий асортимент змішувачів для кухні і ванної кімнати

Купити недорого кран для умивальника чи інші сантехнічні елементи за найкращими умовами пропонує фірмовий інтернет-магазин Mir Moek (Дніпро). У каталозі представлені елегантні моделі для мойки на кухню, душові, для ванної кімнати. Ви можете підібрати модель із будь-якими технічними характеристиками (одноричажні, вентильного типу чи бесконтактні; із латуні або хрому). Що стосується дизайну, вибір вражає – ви можете замовити чорний високий чи низький хромований змішувач, в залежності від загального інтер’єру вашої оселі. Ціна приємно здивує, а доставка охоплює всю територію України.

Зворотний дзвінок